Hulp

Gepubliceerd op 3 maart 2009

Titelverwijzingen opslaan in een EndNote-library

RefWorks

LET OP: De UvA stopt met EndNote. Stap nu over op RefWorks.

Verwijzingen

RefWorks

Hoe exporteer ik titels vanuit de Digitale Bibliotheek?

De titels die het resultaat zijn van een (simultane) zoekactie in de Digitale Bibliotheek kunt u exporteren naar EndNote. Het importfilter van de Digitale Bibliotheek zorgt ervoor dat alle titelgegevens correct in EndNote terechtkomen.

De werkwijze is als volgt:

  • Selecteer de titels die u wilt uitvoeren, en ga via 'Mijn Bibliotheek' naar 'Mijn Titels'
  • Klik op 'Opslaan of Versturen van titels', en kies voor 'Opslaan'
  • Open het uitklapschermpje en stel het formaat in als  'Citatiemanager'
  • Na 'Opslaan'  start EndNote op en vraagt u naar welke persoonlijke library u de titels wilt kopieren.

Het is niet mogelijk om titels vanuit de UvA-catalogus of vanuit PiCarta te importeren in EndNote. Gebruik hiervoor de exportfunctie van de Digitale Bibliotheek.  

Ik heb een oudere versie van EndNote

Voor EndNote-versies 8 en ouder moet u eerst het generieke importfilter RefMan RIS instellen. Voer de volgende stappen uit in het EndNote-programma:  

  • Ga naar 'Open Filtermanager ...'  via Edit, Import Filters
  • Zoek en markeer het filter RefMan-Ris
  • Sluit het zoekvenster met x 

Heeft u geen RefMan-RIS-filter, klik dan eerst op de verwijzing hieronder en download dit bestand naar uw filters-map.

Bron: Informatiediensten
|